KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12597444
nr 1259 7444
Thorvald Rygaard
(1872-1939), Danmark
Oljemålning, Thorvald Rygaard (1872-1939), fjord, signerad. Olja på duk, 31x48
måndag 3 juni 2019
kl 18:28:16
Thorvald Rygaard
Läs mer om Thorvald Rygaard